Ciężarówka do druku 3D

Szczegóły usługi
Marka RapidDirect
Kraj pochodzenia Shenzhen, Chiny
Zapłata
Cena oferty do negocjacji
Minimalne zamówienie 1
Średni czas dostawy być do negocjacji
Metoda płatności T / T, PayPal, Western Union, Visa

Technologia druku 3D

drukowanie 3d

SLS / SLM

Idea SLM została po raz pierwszy przedstawiona przez Instytut Fraunhofera w Niemczech w 1995 r. Zasada SLS i SLM jest podobna do technologii druku 3D, a klej zmienia się w wiązkę laserową. Skanuj przed rozpoczęciem wiązki lasera o dużej gęstości, poziomej rozsypanej metalowej płytki proszkowej do pierwszej komory przetwarzania podłoża, a następnie wiązka laserowa zostanie wykonana zgodnie z bieżącą warstwą informacji o konturze selektywnie w celu stopienia substratu proszku, opracować zarys bieżącej warstwy, a następnie przenieść do następnej warstwy w celu przetworzenia, a więc warstw przetwarzania, aż do przetworzenia gotowych części.

Główne materiały: plastik, wosk, ceramika, proszek metalowy

Zalety: złożone części można przygotować bez wsparcia.

Wady: ze względu na gęstość układania kleju gęstość niektórych produktów technologii 3D nie jest wysoka.

 

3DP

3DP, znany również jako strumień kleju, drukowanie proszkowe. Ta technologia druku 3D działa najlepiej przy tradycyjnym dwuwymiarowym druku atramentowym. Podobnie jak w procesie SLS, technologia 3DP wytwarza również części, łącząc proszek w całość, ale nie wiąże się przez topienie laserowe, ale przez spoiwo wyrzucane z dyszy w celu dokończenia pracy wiązania.

Jako jedna z technologii druku 3D, technologia 3DP jest najbardziej obiecującą technologią szybkiego prototypowania po SLS, FDM i innej szeroko stosowanej technologii szybkiego prototypowania.3DP zwrócił uwagę wielu znakomitych firm druku 3D.

Główne materiały: piasek kwarcowy, proszek ceramiczny, proszek gipsowy i inne materiały eksploatacyjne w proszku

Zalety: brak lasera i innych komponentów o wysokich kosztach, niski koszt, łatwa obsługa i konserwacja; Szybkość przetwarzania; Cena materiałów eksploatacyjnych i materiałów formujących jest stosunkowo tania, a koszt druku jest niski.

 

FDM

FDM jest skrótem dla Fused Deposition Modeling. Technologia została opracowana przez amerykańskiego uczonego Scotta Crumpa w 1988 roku. Aby zrozumieć technologię FDM w sposób ogólny, WYKORZYSTUJE wysoką temperaturę do topienia materiałów w stanie ciekłym, który jest wyrzucany przez dyszę, która może poruszać się w kierunku xy, i ostatecznie tworzy obiekty trójwymiarowe w przestrzeni trójwymiarowej.

Główne materiały: polipropylen, wosk do odlewania ABS itp

Zalety: niski koszt, prosta struktura, wysoka efektywność wykorzystania surowców.

Wady: stosunkowo mała prędkość formowania, skłonność do zatykania dyszy, niewygodna konserwacja.

 

SLA

Stereoskopowa technologia litografii SLA wykorzystuje żywicę światłoczułą jako surowiec i UŻYWA lasera sterowanego komputerowo, aby skanować płynną powierzchnię żywicy światłoczułej punkt po punkcie zgodnie z informacjami każdej sekcji warstwy części. Cienka warstwa żywicy w skanowanym obszarze wytwarza reakcję fotopolimeryzacji i zestala się, tworząc cienką warstwę części. Po utwardzeniu pierwszej warstwy, przenieś warstwę grubości pod stół warsztatowy, a następnie nałóż nową warstwę ciekłej żywicy na powierzchnię uprzednio utwardzonej żywicy, aż do uzyskania trójwymiarowego modelu bryłowego. Metoda ta ma zalety szybkiej prędkości formowania, wysokiej automatyzacji, dowolnego złożonego kształtu i wysokiej dokładności wymiarowej, i jest stosowana głównie w szybkim prototypowaniu skomplikowanego i precyzyjnego drobnego przedmiotu obrabianego.

Główne materiały: płynna żywica światłoczuła itp

Zalety: wysoka dokładność formowania; Gęstość spiekania części jest dobra.

Wady: problemy w dalszym przetwarzaniu; Wtórne utwardzanie jest poważnym problemem.

 

   Pokaż produkt do druku 3D

drukowanie 3d

 

Pokaz fabryczny

drukowanie 3d

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Rm306, ZhiMei Space, nr 2, Lixin Rd, Fuyong Town, Shenzhen, Chiny, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Czas pracy :9:00-18:30(czas Pekinie)

contact us