Obróbka blachy na zamówienie - produkcja metalowych wsporników

Szczegóły usługi
Marka RapidDirect
Kraj pochodzenia Shenzhen, Chiny
Zapłata
Cena oferty do negocjacji
Minimalne zamówienie 1
Średni czas dostawy być do negocjacji
Metoda płatności T / T, PayPal, Western Union, Visa

Obróbka blachy na zamówienie - produkcja metalowych wsporników

Opis produktu:

Obróbka blach stanowi jedną trzecią obróbki metali, jej szerokie zastosowanie, prawie we wszystkich dziedzinach życia. Obróbka blach w procesie cięcia, nie więcej niż cięcie laserowe, cięcie plazmowe, cięcie płomieniowe, nożyce, tłoczenie i tak dalej. Cięcie laserem przeżywało boom w ostatnich latach. W dziedzinie cięcia blach, od mikronowej supercienkiej płyty po płyty o grubości kilkudziesięciu mm, wszystko może być doskonale efektywne.

Grubość: 0,5-38 mm; Prasuj materiał z blachy do 0,5-38 mm zgodnie z wymaganiami rysunkowymi klienta

Cięcie laserowe: Cięcie laserowe surowców; Wiązka laserowa o dużej gęstości mocy służy do oświetlania ciętego materiału, dzięki czemu materiał jest szybko podgrzewany do temperatury parowania, parowania i tworzenia się otworów. Dzięki ruchowi wiązki na materiale, otwory nadal tworzą bardzo wąską szerokość (np. Około 0,1 mm) szczeliny, aby zakończyć cięcie materiału

Spawanie: zgodnie z wymaganiami dotyczącymi wielkości produktu dla efektu zginania; Przed spawaniem do ochrony gazem argonowym, ochrona, osoba bierze tarczę w celu jej ochrony, inni biorą osłonę do ochrony poniżej, ochraniacz musi współpracować ze spawaniem jest dobra, trzeba poczekać aż po spawaniu poluzować pokrywę po ochłodzeniu, specjalny należy zwrócić uwagę na ochronę pojedynczej powierzchni spoiny, ale podwójne formowanie powierzchni, jeśli nie ma dobrej ochrony, płyn spawalniczy nie może płynąć, nie ma kształtu.

Stemplowanie: za pomocą prasy dziurkowanej dociśnij materiał do kształtu;

Polerowanie: Przy użyciu papieru ściernego proste polerowanie jest zgodne z liczbą oczek, począwszy od drobnego papieru ściernego z siatką po duży papier ścierny z siatką. Mówiąc ogólnie, jeśli metalowa powierzchnia jest już bardzo płaska, możesz zacząć od 600, jeśli nie bardzo płasko, możesz zacząć od 400 lub 200.

Ręczne polerowanie: Usuń zadziory ręcznie po laserze, wygładź powierzchnię.

produkcja blach

Pokaż produkt

produkcja blach

Factory Show

produkcja blach

O RapidDirect

Założony w 2014 r., Szybki bezpośredni dokonał konsekwentnego wysiłku, aby uczyć się podczas rozwoju, co stało się naszą największą siłą. Wyróżniając się spośród naszych konkurentów, nasza podróż była zręczna, dzięki czemu wyszliśmy z niezawodnymi rozwiązaniami produkcyjnymi, aby ułatwić naszym klientom. Zdawaliśmy sobie sprawę z trudnej i mylącej ścieżki, z którą klienci muszą się zmierzyć w trakcie procesu produkcji. Dlatego podjęliśmy wiodącą rolę w produkcji wymaganych produktów w najbardziej opłacalny sposób i zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Będąc jedną z najlepszych firm produkcyjnych na świecie, Rapid Direct   obiecuje swoje   klienci z niezawodnymi i niezwykłymi usługami globalnymi. Rapid Direct   zespół składa się z wykwalifikowanych i pełnych pasji ekspertów pracujących głównie nad tworzeniem niezwykłych rozwiązań dla rozwoju Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy szukasz projektowania prototypów, druku 3D, produkcji blach, formowania lub innych usług związanych z produkcją, Rapid Direct   jest tutaj, aby pomóc Ci rozwijać się w trakcie podróży.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Rm306, ZhiMei Space, nr 2, Lixin Rd, Fuyong Town, Shenzhen, Chiny, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Czas pracy :9:00-18:30(czas Pekinie)

contact us