Część do produkcji blachy

Szczegóły usługi
Marka RapidDirect
Kraj pochodzenia Shenzhen, Chiny
Zapłata
Cena oferty do negocjacji
Minimalne zamówienie 1
Średni czas dostawy być do negocjacji
Metoda płatności T / T, PayPal, Western Union, Visa

Dostosowana produkcja blach  

produkcja blach

Opis produktu

Produkcja blach wymaga zaprojektowania i narysowania rysunku części jego części blaszanych, znanych również jako trzy widoki. Celem rysunku jest wyrażenie struktury jego części z blachy. Narysuj diagram rozszerzenia. Oznacza to, że skomplikowana część jest rozszerzona na płaski element.

Wygaszanie: wygaszanie NC jest pierwszą potrzebą do napisania procedur przetwarzania NC, za pomocą oprogramowania do programowania, narysuje rozszerzenie rysunku na program NC umożliwiający identyfikację maszyny do obróbki skrawaniem, a następnie zgodnie z programowaniem części płyty struktury i kształtu wykrawania na zewnątrz.

Gwintowanie kołnierzowe:     Zagłębienie i otwór dymny, znajduje się w małym otworze dymu w większym otworze, stukając ponownie w otwór ssący. Może to zwiększyć siłę, zapobiec śliskim zębom. Powszechnie stosowany w grubościach cienkich blach. Gdy grubość jest większa, np. Grubość powyżej 2,0, 2,5 itd., Możemy bezpośrednio dotknąć, zagiąć.

Wykrawanie: Ogólne przetwarzanie maszyny wykrawającej ma wykrawanie Kąt cięcia, wykrawanie wykrawania, dziurkowanie, dziurkowanie, dziurkowanie i inne metody przetwarzania w celu osiągnięcia celu przetwarzania.

Nit, nit, nakrętka nitowa, itp. Metoda nitowania jest zwykle uzupełniana przez wykrawarkę lub nitownicę hydrauliczną do nitowania na kawałki blachy.

Gięcie: składanie płaskich części 2D na części 3D. Jego przetwarzanie wymaga składanego łóżka i odpowiedniej formy do gięcia, aby zakończyć operację.

Spawanie złożone: łączenie wielu części i osiągnięcie celu obróbki lub spawania pojedynczych części, w celu zwiększenia jego wytrzymałości. Strona przetwarzająca ma na ogół następujące rodzaje: spawanie łukowe w osłonie gazów CO2, spawanie łukiem argonowym, spawanie punktowe i spawanie robotów itp. Wybór metod spawania zależy od aktualnych wymagań i materiału. Ogólnie rzecz biorąc, spawanie w osłonie gazów CO2 jest stosowane do spawania blach żelaznych; Spawanie łukiem argonowym do spawania blach aluminiowych; Spawanie robota jest stosowane głównie wtedy, gdy części materiału są duże, a szew spawalniczy długi. Na przykład do spawania w obudowie można stosować spawanie robotów, co pozwala zaoszczędzić wiele zadań i poprawić wydajność pracy oraz jakość spawania.

Obróbka powierzchni: na ogół obróbka powierzchni obejmuje fosforanowanie, powlekanie galwaniczne, kolorowy cynk, chromian, farbę do pieczenia, utlenianie itp. Folia fosforanowa jest zwykle stosowana do blachy walcowanej na zimno i płyty elektrolitycznej, jej rola polega głównie na pokryciu warstwy folia ochronna na powierzchni materiału, aby zapobiec utlenianiu. Wtedy może zwiększyć przyczepność swojej farby do pieczenia. Chromian i utlenianie są powszechnie stosowane do obróbki powierzchni płyty aluminiowej i profilu aluminiowego. Specyficzna metoda obróbki powierzchni jest wybierana zgodnie z wymaganiami klienta.

Montaż: łączenie części lub komponentów w taki sposób, aby powstał kompletny materiał. Montaż jest ostatnim etapem ukończenia materiału. Jeśli materiał nie może być użyty z powodu zadrapań i siniaków, musi zostać ponownie wykonany, co spowoduje znaczne straty czasu i zwiększy koszt materiału. Dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na ochronę materiału.

Pokaż produkcje

produkcja blach

Factory Show

produkcja blach

O RapidDirect

Będąc jedną z najlepszych firm produkcyjnych na świecie, Rapid Direct   obiecuje swoje   klienci z niezawodnymi i niezwykłymi usługami globalnymi. Rapid Direct   zespół składa się z wykwalifikowanych i pełnych pasji ekspertów pracujących głównie nad tworzeniem niezwykłych rozwiązań dla rozwoju Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy szukasz projektowania prototypów, druku 3D, produkcji blach, formowania lub innych usług związanych z produkcją, Rapid Direct   jest tutaj, aby pomóc Ci rozwijać się w trakcie podróży.

Get in Touch with us

Wypełnij więcej informacji, skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Adres fabryczne

Rm306, ZhiMei Space, nr 2, Lixin Rd, Fuyong Town, Shenzhen, Chiny, 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

Telefon : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

Czas pracy :9:00-18:30(czas Pekinie)

contact us